V naslednjem tednu se pričnejo tekmovanja v odbojki za mlajše deklice in dečke.

TEKMOVANJA V ODBOJKI ZA MLAJŠE DEKLICE BODO:

 v TOREK, 12.03.2013 TELOVADNICA OŠ MARTIN KRPAN

11.00 OŠ M.KRPAN : OŠ J.MOŠKRIČ

ODHOD IZPRED ŠOLE:                                               OB 10.15 URI

POVRATEK PRIBLIŽNO:                                            OB 12.30 URI

 

TOREK, 19.03.2013 TELOVADNICA OŠ MARTIN KRPAN

11.45 OŠ J.MOŠKRIČ : OŠ SOSTRO

12.30 OŠ ZALOG : OŠ J.MOŠKRIČ

ODHOD IZPRED ŠOLE:                                               OB 11.00 URI

POVRATEK PRIBLIŽNO:                                            OB 13.50 URI

 

EKIPA:

ALUKIČ LEJLA                                 7a
ISSAH TJAŠA                                   7a
GRBIČ PETRA                                  7b
KONCILJA NIKA                               7b
NAGODE BARBARA                       7b
GAVRILOVIČ JELENA                     7b
BUNIČ TINA                                      6a
GAVRILOVIČ NATAŠA                    6b
VEBER MARTON TAJA                  6b
BROZOVIČ SARA                            6b
SLOMIĆ HANA                                 5a
VEBER MARTON HANA                  5a
VIZLAR NIKA                                    5b

 

S seboj prinesite športno opremo in pijačo, kosilo za naročene bo po povratku.

 

TEKMOVANJA V ODBOJKI ZA MLAJŠE DEČKE BODO:

 v TOREK, 05.03.2013 TELOVADNICA OŠ J. MOŠKRIČ

12.45 OŠ N.JARŠE : OŠ J.MOŠKRIČ

ZBOR PRED VELIKO TELOVADNICO:                      12.15

TEKMA BO TRAJALA DO CCA                                    13.30

TOREK, 12.03.2013 TELOVADNICA OŠ J.MOŠKRIČ

12.45 OŠ J.MOŠKRIČ : OŠ SOSTRO

14.15 OŠ K.MURN : OŠ J.MOŠKRIČ

ZBOR PRED VELIKO TELOVADNICO:                      12.15

TEKME BODO TRAJALE PRIBLIŽNO DO                 15.00

EKIPA:

PAVLIČ MATIC                   7a

OSTOJIČ SERGEJ             7b

PIKL VID                               7b

KONCILJA MAX                  7b

KOŽAR ANŽE                     6a

MAČEK ANŽE                     6a

GOMILŠEK JAKOB            6b

JANČIČ ROK                       5a

BROVČ JAKA                     5b

GROBIN DOMEN               5b

OSTOJIČ FILIP                    5b

HABBE NEJC                     4a

STRUNA MAJ                     4a

KOŽAR NEJC                     4b

 S seboj prinesite športno opremo in pijačo, kosilo za naročene bo pred tekmovanji.

 ZA AKTIV ŠVZ: Živa Battelino

 

 

(Skupno 47 obiskov, današnjih obiskov 1)