V sredo, 8. 1. 2014, bo tekmovanje v dvoranski atletiki.

V sredo, 8. 1. 2014, imamo tekmovanje v dvoranski atletiki.

Tekme bodo v dvorani centra ŽŠD Ljubljana, Milčinskega 2.

Zbor v jedilnici in malica:                  8.30

Odhod izpred šole:                            9.00

Povratek pred šolo ob približno:        12.45

Malico naročeni dobite pred odhodom, kosilo pa po povratku. S seboj prinesite primerno športno opremo in pijačo. Gremo z avtobusom izpred šole in nazaj. Morebitno odsotnost čim prej javite v kabinet ŠPO ali v tajništvo šole.

NAJMLAJŠI DEČKI:

60m

GUMILAR JERNEJ                         5B                   2003

ZDRAVKOVIĆ GEORGIJE            5B                   2003

STRUNA MAJ                                  5A                   2003

ANČIMER TADEJ                           5B                   2003

JERAK LAN                                     5A                   2003

SKOK V DALJINO:

DVORNIK SVIT                              5B                   2003

REPŠE ANŽE                                   5B                   2003

KOŽAR NEJC                                  5B                   2003

REZERVA: SERMEK T. JON         5B                   2003

NAJMLAJŠE DEKLICE:

60m

HREN HANA                                  4A                   2004

POLJAK NIKA                                4B                   2004

REŽEK EVA                                    4A                   2004

LOVRIČ KRAPEŽ LANA              5A                   2003

POLJAK HANA                               3A                   2005

SKOK V DALJINO:

KLIČIČ GALA                                4B                   2004

VELUŠČEK ENJA                          4A                   2004

KOŠOROG NEŽA                           5A                   2003

REZERVA: ŽUNAR PETRA          3B                   2005

MLAJŠI DEČKI

60m

ŠTAJNAHER SVIT                          6A                   2002

GUMILAR LUKA                           6B                   2002

PESTOTNIK ANŽE                         6B                   2002

BROVČ JAKA                                 6B                   2002

GOMILŠEK JAKOB                       7B                   2001

SKOK V DALJINO

KRALJ ALJOŠA                              7A                   2001

MAČEK ANŽE                                7A                   2001

ANŽIN TJAŽ                                   7B                   2001

SKOK V VIŠINO

OSTOJIĆ FILIP NIKOLA               6B                   2002

MANDIČ MLADEN                        7B                   2001

REZERVA: LAVRIČ TAJ               7B                   2001

MLAJŠE DEKLICE

60m

KALAN AJDA                                 6A                   2002

LAZAREVIĆ KRISTINA               7A                   2001

GUMILAR KATARINA                 7B                   2001

MAČEK ANA                                  6A                   2002

SLOMIĆ HANA                              6A                   2002

SKOK V DALJINO

LAZAREVIĆ IVANA                     6B                   2002

PENIČ NEJA                                    5A                   2002

MAKSIMOVIČ GABRIELA          7B                   2001

SKOK V VIŠINO

VESELINOVIČ ŽANA                   6B                   2002

KOLAR STAŠA                               6A                   2002

REZERVA: ŠABANOV TAJDA    7A                   2001

STAREJŠI DEČKI

60m

MILKOV YANKOV ATANAS      6A                   2000

STRAŽIŠAR MARK                       9C                   1999

KUSIĆ VLADIMIR                         9A                   1999

GRAHOVAC GREGOR                 8A                   2000

MARC JURE                                    9B                   1999

REZERVA: STARČIČ TILEN        8A                   2000

STAREJŠE DEKLICE

60m

BLAKAJ LAURA                            8B                   2000

SNEDEC ANJA                               8A                   2000

SEMRAJC MAŠA                            8A                   2000

BABNIK EVA                                 9C                   1999

SKERLEP PETRA                           7B                   2000

REZERVA: MERDAVS LUCIJA   9A                   1999

 

(Skupno 63 obiskov, današnjih obiskov 1)