Tekmovanja iz znanja, organizator tekmovanja Šolski koordinator Datumi tekmovanj 2015/2016
šolskih regij./državnih
CICI VESELA ŠOLA (1. do 3. razred) Klavdija Rudolf 18. 4. 2016 /
Tekmovanje iz slovenščine, CANKARJEVO, ZRSŠ Jana Janša, Sandra Kete 9. 12. 2015 21. 1. / 12. 3. 2016
Tekmovanje iz matematike, VEGOVO Cirila Lovrič 17. 3. 2016 16. 4. 2016
Tekmovanje iz kemije, PREGLOVO, ZOTKS Andreja Zrimšek 18. 1. 2016 5. 3. 2016
Tekmovanje iz ANGLEŠČINE8. razred, IATEFL9. razred, ZRSŠ 8. r. Marjana Marolt9. r. Helena Žnidaršič Seme 19. 10. 2015 23. 11. 2015
19. 11. 2015 27. 1. / 22. 3. 2016
Tekmovanje iz NEMŠČINE Helena Žnidaršič Seme 24. 11. 2015 3. 3. 2016
Tekmovanje iz fizike, STEFANOVO, DMFA Julijana Kranjčec 3. 2. 2016 18. 3. / 14. 4. 2016
KRESNIČKA Metka Kenda 3. 2. 2016
Tekmovanje iz ZGODOVINE, ZRSŠ Mojca Novak 1. 12. 2015 2. 2. / 19. 3. 2016
Tekmovanje iz biologije, PROTEUS, Prirodoslovno društvo Slovenije Mojca Logar 21. 10. 2015 4. 12. 2015
Tekmovanje iz LOGIKE, ZOTKS Damijan Košir 24. 9. 2015 17. 10. 2015
FLL − Robotika Damijan Košir januar / februar / marec 2016
Tekmovanje iz ASTRONOMIJE, DMFA Metka Kenda 10. 12. 2015 9. 1. 2016
KAJ VEŠ O PROMETU? Sonja Istenič Dizdarević  april 2016 maj 2016
ZLATA KUHALNICA, Turistična zveza Slovenije Andreja Zrimšek
Tekmovanje v kuharskih veščinah, Društvo vesela kuhinja Andreja Zrimšek 26. 1. 2016 6. 4. 2016
RAZVEDRILNA MATEMATIKA, DMFA Metka Kenda 8. 10. 2015 28. 11. 2015
LOGIČNA POŠAST Metka Kenda 5. 5. 2016 21. 5. 2016
MATEMČEK, MATHEMA Metka Kenda 6. 11. 2015 21. 11. 2015
PREVERJANJE OŠ EKIP PRVE POMOČI Viktor Benčan
MLADI RAZISKOVALCI Andreja Zrimšek Marec 2016 Maj 2016
LITERARNA bralna značka Silva Jašar
ANGLEŠKA bralna značka in tekmovanje EPI Reading Badge Tadeja Helena Andoljšek 29. 2. do 4. 3. 2016
NEMŠKA bralna značkaEPI lESEPREISE Helena Žnidaršič Seme 7. do 11. 3. 2016
ŠPANSKA bralna značkaEPI Lectura Janja Lebar 21. do 25. 3. 2016
ŠPORTNE ZNAČKE:ŠPORTNA PIKAPOLONICA, od 1. do 3. razredaKRPAN, od 4. do 6. razreda Urška MacuraVeronika Hudobreznik od septembra do junija 2014−15  
ATLETIKA (VAŠP in MAŠP,dvoranska /TROBOJ) Veronika Hudobreznik
KROS(jesenski, spomladanski) Veronika Hudobreznik sep. 2015, april 2016
TEK TROJK Veronika Hudobreznik 7. 5. 2016
20. LJUBLJANSKI MARATON Veronika Hudobreznik 24. 10. 2015
ODBOJKA, MINI ODBOJKA, ODBOJKA NA MIVKI Viktor Benčan/zunanji sodelavec – Matija Petrič od sep. 2015 do jun. 2016 jan. / feb. 2016
ROKOMET Veronika Hudobreznik /zunanji sodelavec –Peter Terčič
ŠOLSKI BASEBALL Viktor Benčan
MED DVEMA OGNJEMA Sonja Istenič okt., nov. 2015
KOŠARKA Viktor Benčan/zunanji sodelavec – Danilo Podgoršek od sep. 2015 do jun. 2016
NOGOMET Viktor Benčan,/zunanji sodelavec Tadej Drmaž sep., okt. 2015marec, april 2016
DRUGI razpisani športi Viktor Benčan, zunanji sodelavci od sep. 2014 do jun. 2015

 

Pri likovni vzgoji in slovenščini se bodo posamezni učenci ali celotni oddelki vseh treh triletij prijavljali na razpisane likovne in literarne natečaje.

 

Pomagali bomo tudi pri prijavah na nekatera druga športna tekmovanja, za spremstvo pa bodo poskrbeli starši.

 

(Skupno 147 obiskov, današnjih obiskov 1)