ikonaNa OŠ Griže, je v sredo, 5. okt 2016 potekal 6. Unescov mednarodni projekt PLETEMO NITI MREŽE na gozdni učni poti Hrastje. Tudi učenci naše šole so se ga udeležili skupaj z učiteljico Sabino Klarič.

»V sredo, 5. 10. 2016, je na naši šoli potekal 6. Unescov mednarodni projekt Pletemo niti mreže na gozdni učni poti Hrastje. Udeležilo se ga je 17 Unescovih šol Slovenije, 3 šole Spodnje Savinjske doline in šest vrtcev.

Dan smo začeli z uvodnim kulturnim programom v telovadnici šole in  nadaljevali z delom v 10 različnih delavnicah. Po kosilu in sprostitvenem času smo projekt zaključili s sklepno prireditvijo v letnem gledališču Limberk.

Želimo si, da bi bila mreža, ki jo gradimo dovolj močna, da nas bo povezovala tudi v prihodnje in prožna, da bo zaznavala spremembe v okolju, raznolikost skupin in posameznikov ter nas združevala pri zadanih nalogah.«

http://www.os-grize.si/2016/10/07/pletemo-niti-mreze-na-gozdni-ucni-poti-hrastje/

Grize3  Grize1 Grize2

(Skupno 134 obiskov, današnjih obiskov 1)