V torek, 21. 5. 2013 bo tekmovanje v atletiki.

V torek, 21. 5. 2013 imamo tekmovanje v malem in velikem atletskem pokalu

Tekmovanje bo na atletskem stadionu ŠP Ljubljana, Milčinskega 2.

ODHOD NA STADION STAREJŠIH TEKMOVALCEV

13.00 Zbor pred šolo

13.10 odhod IZPRED OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

Povratek pred šolo: približno ob 16.00

ODHOD NA STADION MLAJŠIH TEKMOVALCEV

14.50 zbor pred šolo

Odhod izpred šole 15.00

Povratek pred šolo: približno ob 18.00

 

Mali atletski pokal (MAŠP)

MLAJŠE UČENKE:

 60 m          Ajda  Kalan                           2002          5. A

Anja SNEDEC                      2000          7. A

Petra SKERLEP                            2001          6. B  

        

300 m        Maša SEMRAJC                           2000          7. A

                   Ela VINDIŠ                            2000          7. B

                   Karolina Gumilar                            2001          6. B  

        

600 m        Hana SLOMIĆ                      2002          5. A

Alvina Leticia ANŽLOVAR2000          7. A

                   Žana VESELINOVIČ           2002          5. B

        

Skok v daljino

                   Jelena GAVRILOVIĆ           2000          7. B

                   Laura BLAKAJ                     2000          7. B

                   Ivana LAZAREVIĆ               2002          5. B

Skok v višino

                   Aleksandra ZEČEVIĆ                   2000          7. A

                   Elizabeta KOKALJ               2000          7. A

                   Tjaša ISSAH                        2000          7. A

Vorteks

                   Barbara NAGODE               2000          7. B

                   Tina BUNIČ                          2001          6. A

                   Nataša GAVRILOVIĆ          2001          6. B

                  

MLAJŠI UČENCI:

 

60m

Tilen STARČIĆ

2000

7a

 

Veldin Šakanovoć

2000

7a

 

Jakob Gomilšek

2001

6b

       

300m

Gregor Grahovac

2000

7a

 

Filip Nikola OSTOJIĆ

2002

5b

 

Atanas Milkov Yankov

2000

5a

       

600m

Nejc KOŠMRL

2000

7b

 

Taj LAVRIČ

2001

6b

 

Matic ANČIMER

2002

5b

       

Daljina

Tjaž ANŽIN

2001

6b

 

Max KONCILJA

2000

7b

 

Pestotnik ANŽE

2000

7b

       

Višina

Anže Turk

2000

7a

 

Matic PAVLIČ

2000

7a

 

Jaka PETRAČ

2001

6b

       

Vortex

Anže KOŽAR

2000

6a

 

Miha KITEK

2000

7a

 

Anže MAČEK

2001

6a

Veliki atletski pokal (VAŠP) MAJ 2013

STAREJŠE UČENKE:

60 m         Urša URBANČIČ        1998         9. A            ŠTAFETA 1.

                   Tinkara BENČEK        1999         8. C            ŠTAFETA 2.

                   Lucija MERDAVS       1999         8. A            ŠTAFETA 1.

 

300 m        Nika BABNIK               1998         9. B            ŠTAFETA 1.

Tjaša MARINČEK       1998         9. B

Lara JERAK                1998         9. B           

 

1000 m      Enja ERKER               1998         9. A            ŠTAFETA 2.

                   Eva BABNIK               1999         8. C            ŠTAFETA 2.

                   Tiara VARDIJAN                  1999          8. B

Skok v daljino

                   Kaja KRAJNC                      1998         9. A   ŠTAFETA 1.

                   Sara DIMIC MARTINOVIČ  1998          9. B   ŠTAFETA 2.

                   Nikolina VESELINOVIĆ                1999          8. C

 

Skok v višino

                            Petra BERČAN                    1999          9. A

                            Maša KASTELIC                           1999          8. C

Pia VRTAČIČ                      1999          8. A           

 

  1. Sara BRKIĆ                          1999          8. B

                   Eva RIBIČ                            1999          8. B

                   Klara POVŠE                        1999          8. A

 

Suvanje krogle

                   Laura N. VOJE                     1998          9. A

                   Tara ĐUKIĆ                         1999          8. A           

 

STAREJŠI UČENCI

60m

Mateo Peteh

1998

9a

 

Aljoša Lovrič Krapež

1998

9b

 

Filip Mramor

1998

9b

       

300m

Matija Turk

1998

9b

 

Vlado Kusić

1999

8a

 

Tit Vrhunec

1999

8b

       

1000m

Lan STRUNA

1998

9b

 

Urban Debevec

1998

9a

 

Andraž Šenica Pavl.

1999

8b

       

Višina

Miha Gale

1999

8a

 

Jaka TOPLAK

1998

9a

 

Denis Slomić

1998

9b

Daljina

Jure Marc

1999

8b

 

David Vučko

1999

8b

 

Jon Kalan

1998

9a

       

Vortex

Mark Stanić

1998

9b

 

Dino Jurinić

1998

9a

 

Miha Grahek

1999

8c

       

krogla

Andraž Vučko

1998

9a

 

Dejan Jovičić

1999

8b

(Skupno 83 obiskov, današnjih obiskov 1)